خدمات بازسازی ساختمان

خدمات بازسازی ساختمان

ساختمان های که در طول زمان بر اثر فرسودگی نیاز به تعمیر و بازسازی دارند، نیازمند یک تغییرات اساسی و منظم میباشند. این تغیرات باید به گونه ای باشد که بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی دوباره نیاز به خدمات بازسازی ساختمان نباشد.
بافت های فرسوده و سازه های قدیمی در معرض آسیب جدی قرار دارند. در بعضی موارد این بافت های فرسوده قابل استفاده نبوده و نیازمند بازسازی میباشد.مهم ترین فاکتور هایی که در ساخت و بازسازی یک سازه دخیل هستند، میتوان استفاده از مصالح ساختمانی با کیفیت ، به کارگیری تاسیسات پیشرفته و به روز، مشارکت کادری مجرب و کارآزموده و.. را نام برد.

اولین قدمی که در راستای خدمات بازسازی ساختمان باید برداریم انتخاب یک گروه ساختمانی و مهندسی با تجربه میباشد.مشاوران ساختمانی با بهره گیری از تجارب گذشته ی خود قطعا بهترین نقشه و ایده را در اختیار ما قرار میدهند.استفاده از مشاورین مهندسی در نوسازی بناها میتواند هم هزینه ی ما را کاهش داده و هم مدت زمانی که پروژه ی ما طول میکشد را به حداقل زمان ممکن برساند.

رفع نم حمام با دستگاه

خدمات ساختمانی پارسیان

ارائه دهنده خدمات:
خدمات
پارسیان
تخلیه چاه
خدمات تخلیه چاه امروزه بسیار پیشرفته شده است و نسبت به گذشته از لحاظ تجهیزات پیشرفت چشم گیری داشته است بهتر است بدانید که برای انجام این عملیات ابزاری همچون ماشین ها و دستگاه های خاصی مانند تانکر مکنده و پمپ ساکشن استفاده می شود.
خدمات
پارسیان
قیرگونی
قبل از انجام قیرگونی، سطح موردنظر باید صاف، تمیز و کاملا ریسمان شده باشد. ضخامت قیرگونی نباید بیشتر از 2 تا 3 سانتی متر باشد. نوع قیر باید با توجه به شرایط آب و هوایی انتخاب شود. غلظت قیر باید کم باشد تا قابلیت جذب خوبی داشته باشد.
خدمات
پارسیان
بازسازی
مهم ترین عوامل موثر در قیمت گذاری بازسازی ساختمانشامل موارد زیر میباشد: 1- بازسازی آشپزخانه 2- بازسازی کل ساختمان 3- بازسازی سرویس بهداشتی 4- قیمت بازسازی خانه بر اساس مترمربع 5- تعداد نیروهای مورد نیاز برای انجام بازسازی
خدمات
پارسیان
لوله کشی
از مهم ترین ساختارهایی که در ساختمان ها باید به درستی رعایت شود لوله کشی آب می باشد. درواقع می توان گفت که لوله کشی قلب ساختمان می باشد پس باید با دقت کامل و به درستی انجام شود. برای انجام لوله کشی بهتر است کار را به یک فرد با تجربه موکول کنید.

عوامل موثر  در خدمات نوسازی ساختمان

سلیقه ی کارفرما و همچنین سلیقه ی مشاور، هردو بسیار حائز اهمیت میباشد. زیرا اگرفقط سلیقه ی یکی از این دو پیاده سازی شود ممکن است خروجی مدنظر را ایجاد نکند و در نهایت هم کارفرما و هم مشاور از نتیجه ی کار خود ناراضی باشند.

نکات مهم در بازسازی ساختمان

قبل از استارت پروژه باید براورد هزینه صورت بگیرد تا بتوان با هزینه ی درست نتیجه ی مطلوب دریافت کرد. بازسازی ساختمان شامل قسمت های مختلفی نظیر: بازسازی آشپزخانه، بازسازی حمام، رفع ترکیدگی لوله ، بازسازی کاشی و سرامیک ، نوسازی تاسیسات مختلف ساختمان و .. میباشد.

چگونه میشود از برترین شرکت ها ی بازسازی ساختمان بهره گرفت؟

یکی از موارد مهم در انتخاب مشاور فنی مهندسی در زمینه ی خدمات بازسازی ساختمان، گذشته و به عبارتی نمونه کارهای موفق آن شرکت در این حوزه میباشد.همه ی تلاش و کوشش خدمات بازسازی پارسیان، در طول سال ها تجربه، کسب رضایت مشتریان عزیز بوده و از برترین دستگاه ها و همچنین کادری مجرب بهره میگیرد.

چکیده ای از خدمات پارسیان

شرکت خدمات ساختمان پارسیان یک سامانه خدماتی هدفمند وهوشمند آنلاین با کادری مجرب می باشد که به منظور ارائه خدمات متنوع به همشهریان گرامی در سال 1387 پایه گذاری شده است . شرکت خدمات ساختمان پارسیان دارای چندین شعبه در سراسر تهران است

تماس با ما
درباره ما
خدمات بازسازی ساختمان

مهم ترین خدمات بازسازی ساختمان

خدمات ساختملنی شامل موارد مختلفی ملنند رفع ترکیدگی لوله، رفع نم و رطوبت ساختمان، تغییر دکوراسیون نما، تعمیر کاشی و سرامیک و نوسازی آن، زیباسازی فضای داخلی ساختمان و … میباشد. انتخاب یک مشاور خوب در زمینه ی خدمات ساختمانی میتواند تاثیر بسزایی در زیبایی و استحکام بنای شما داشته باشد. همجنین اگر انتخاب این مشاور با دقت صورت گیرد میتواند از ضرر و زیان مالی جلوگیری نماید. زیرا گاها براورد هزینه و مدت زمان انجام پروژه توسط مشاور به درستی انجام نمیشود و این کار سبب خسارات متعددی به کارفرما میگردد. از دیگر موارد مهم در خدمات بازسازی ساختمان میتوانیم به:

  • کاشی کاری دیوارها
  • سفیدکاری و رنگ کاری
  • حفر و تخلیه ی چاه های فاضلاب
  • تعمیر و بازسازی نمای ساختمان
  • تغییر کف پوش
  • تعویض درب و پنجره ها
  • نصب و تعویض ایزوگام
  • بازسازی شیرآلات و تجهیزات سرویس بهداشتی
  • مرمت و نوسازی دیوار های حیاط و پارکینگ
  • و…

اشاره کنیم.
تخریب ساختمان گام نخست در خدمات ساختمانی به حساب می آید. اما نوسازی و بازسازی ساختمان به مراتب سخت تر از تخریب آن است. زیرا طراحی و استایل مد نظر کارفرما، مصالح مورد نیاز، سرعت پیشرفت پروژه از عوامل موثر در
نوسازی ساختمان هستند. همچنین نکاتی مانند قطع گاز و برق و آب در هنگام عملیات و خدمات ساختمانی بسیار مهم است که باید مورد توجه قرار گیرند. عدم توجه به این نکات میتواند خسارات جدی را به دنبال داشته باشد.

مقالات خدمات پارسیان

دستگاه تشخیص لوله آب
21 سپتامبر 2021
دستگاه تشخیص لوله آب دستگاه تشخیص لوله آب امروزه نقش بسزایی در خدمات ساختمانی و بخصوص تشخیص...
ادامه مطلب
رفع ترکیدگی لوله فاضلاب
15 سپتامبر 2021
رفع ترکیدگی لوله فاضلاب اگر ساختمان شما نشانه هایی از ترکیدگی لوله مانند فاضلاب دارد برای رفع...
ادامه مطلب
دستگاه تشخیص نشتی لوله آب
13 سپتامبر 2021
دستگاه تشخیص نشتی لوله آب لوله کشی ها از بخش های با اهمیت در ساختمان ها هستند که بروز مشکل...
ادامه مطلب
تشخیص ترکیدگی لوله
12 سپتامبر 2021
  لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان با گذشت زمان فرسوده شده و طول عمر آن کم میشود. یعنی هر...
ادامه مطلب
کارشناس ترکیدگی لوله
21 آگوست 2021
مهم ترین دلیلی که باعث نم و رطوبت در ساختمان میشود، ترکیدگی لوله و نشت آب به سایر مناطق میباشد....
ادامه مطلب
علت نم کشیدن سرامیک
20 آگوست 2021
علت نم کشیدن سرامیک : حتما برای شما اتفاق اتفاق افتاده است و یا حداقل در جایی دیده اید که سرامیک...
ادامه مطلب
تعمیر کف سرویس بهداشتی
19 آگوست 2021
تعمیر کف سرویس بهداشتی سرویس بهداشتی از مکان هایی که بیشترین تعمیرات در منزل را به خود اختصاص...
ادامه مطلب
رفع نم سرامیک
18 آگوست 2021
رفع نم سرامیک : در رفع نم به طور کلی باید در اولین قدم دلیل آن تشخیص داده شده و سپس مشکل آن...
ادامه مطلب
رفع نم دیوار بدون تخریب
15 آگوست 2021
رفع نم دیوار بدون تخریب : دیوار حیاط و دیوار پارکینگ ها به مرور زمان و در اثر برخورد دائم با...
ادامه مطلب
خدمات بازسازی آپارتمان
30 ژوئن 2021
خدمات بازسازی آپارتمان خدمات بازسازی آپارتمان پارسیان هزینه ی خدمات بازسازی آپارتمان در خدمات...
ادامه مطلب