رفع نم حمام با دستگاه

رفع نم حمام با دستگاه

رفع نم حمام با دستگاه

ساختمان ها به مرور زمان دچار فرسودگی می شوند. برای جلوگیری از این فرسودگی نیاز به استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد داریم.از مکان های مهم در فرسودگی ساختمان میتوان به حمام اشاره کرد. زیرا حمام به دلیل رطوبت زیاد، دائم در تماس با آب میباشد که همین امر سبب فرسودگی مصالح، لوله ها و.. میشود.

از بدترین اتفاقات در منزل هر شخص میتوان به نم زدگی حمام و سرویس بهداشتی اشاره کرد. این اتفاق تلخ با رعایت اصولی که در بالا به برخی از آن ها اشاره کردیم، به راحتی قابل پیشگیری هستند.در عواملی چون بند کشی نامناسب سرامیک و کاشی، گاهی اوقات باید کلیه کاشی ها و یا سرامیک ها برداشته شود، سپس عایق کاری انجام شود.

از مهم ترین مشکلات ساختمانی نیز میتوان به نشت آب به زیر سطح ساختمان اشاره کرد که علت اصلی آن ترکیدگی لوله و نشت آب به سایر قسمت های ساختمان میباشد. اگر بخواهیم مهم ترین عوامل موثر در رفع نم حمام با دستگاه را نام مببریم میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شستن دیوارها به وسیله ی آب
  • بندکشی غیر اصولی سرامیک و کاشی ها
  • امکان وجود مشکل در تاسیسات فاضلاب ( حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و…)
  • لوله کشی نامناسب و وجود نقص فنی در اتصال لوله ها و همچنین استفاده از تاسیسات نامرغوب و…

از بدترین اتفاقات در منزل هر شخص میتوان به نم زدگی حمام و سرویس بهداشتی اشاره کرد. این اتفاق تلخ با رعایت اصولی که در بالا به برخی از آن ها اشاره کردیم، به راحتی قابل پیشگیری هستند.در عواملی چون بند کشی نامناسب سرامیک و کاشی، گاهی اوقات باید کلیه کاشی ها و یا سرامیک ها برداشته شود، سپس عایق کاری انجام شود. عایق کاری نقش اصلی را در جلوگیری از عبور آب به زیرسطح بنا دارد و باعث دوام بیشتر بنا میگردد.

رفع نم حمام با دستگاه

خدمات پارسیان

رفع ترکیدگی لوله با دستگاه
رفع نم حمام با دستگاه
خدمات بازسازی ساختمان
لوله کشی ساختمان

چرا خدمات پارسیان؟

0
پروژه ها
0
کارمندان
0
سابقه
0
همکاران

برای تشخیص درست و به موقع میتوانید با تکنسین های مجرب خدمات پارسیان تماس گرفته و در سریع ترین زمان ممکن، مشکل خود را برطرف نمایید.

در صورتی که مشکل نم، ناشی از ترکیدگی لوله ها و نشت آب به سایر مناطق ساختمان باشد.
سرایت آب به زیرسطح ساختمان، همان چیزی است که باعث نگرانی و اضطراب میشود.اگرچه میتواند نشت آب به سایر مناطق ساختمان ناچیز باشد، اما در صورتی که مدت زمان طولانی ادامه یابد، باعث فرسودگی و سرایت آب به طبقات پایین میشود.

هنگام شستن دیوارها دقت نمایید.

تا حد ممکن، از شستن دیوار ها پرهیز نمایید، زیرا در مدت زمان طولانی باعث نم زدگی دیوارها و ساختمان میشود.

تشخیص درست و به موقع نم حمام با دستگاه

تشخیص اینکه رطوبت از چه محلی به سایر مناطق ساختمان نشت کرده است، نیازمند یک تیم با تجربه و به روز میباشد.

رفع نم حمام با دستگاه
خدمات
پارسیان
تخلیه چاه
خدمات تخلیه چاه امروزه بسیار پیشرفته شده است و نسبت به گذشته از لحاظ تجهیزات پیشرفت چشم گیری داشته است بهتر است بدانید که برای انجام این عملیات ابزاری همچون ماشین ها و دستگاه های خاصی مانند تانکر مکنده و پمپ ساکشن استفاده می شود.
خدمات
پارسیان
قیرگونی
قبل از انجام قیرگونی، سطح موردنظر باید صاف، تمیز و کاملا ریسمان شده باشد. ضخامت قیرگونی نباید بیشتر از 2 تا 3 سانتی متر باشد. نوع قیر باید با توجه به شرایط آب و هوایی انتخاب شود. غلظت قیر باید کم باشد تا قابلیت جذب خوبی داشته باشد.
خدمات
پارسیان
بازسازی
مهم ترین عوامل موثر در قیمت گذاری بازسازی ساختمانشامل موارد زیر میباشد: 1- بازسازی آشپزخانه 2- بازسازی کل ساختمان 3- بازسازی سرویس بهداشتی 4- قیمت بازسازی خانه بر اساس مترمربع 5- تعداد نیروهای مورد نیاز برای انجام بازسازی
خدمات
پارسیان
لوله کشی
از مهم ترین ساختارهایی که در ساختمان ها باید به درستی رعایت شود لوله کشی آب می باشد. درواقع می توان گفت که لوله کشی قلب ساختمان می باشد پس باید با دقت کامل و به درستی انجام شود. برای انجام لوله کشی بهتر است کار را به یک فرد با تجربه موکول کنید.

ایراد در عایق بندی، ایزوگام و قیرگونی

گاهی نم حمام و رطوبت موجود به دلیل عدم عایق بندی صحیح در سقف و کف سرویس بهداشتی و حمام میباشد که کمتر کسی متوجه این موضوع است. اگر همین امر ساده به درستی تشخیص داده نشود، در آخر نه تنها باعث رفع نم حمام با دستگاه نمیشود بلکه هزینه های سنگینی به اهالی ساختمان تحمیل میکند.

نم و ترکیدگی لوله

این امکان وجود دارد که حتی ترکیدگی لوله در ساختمان شما اتفاق نیفتاده باشد، اما به وسیله ی نشت آبی که از ساختمان های مجاور و همسایگان رخ داده است، سازه ی شما دچار رطوبت و نم زدگی شده باشد.

نبود تهویه ی مناسب در حمام و سرویس بهداشتی

همان طور که اطلاع دارید، میزان رطوبت در محیط هایی مانند حمام و توالت بسیار بالاست. این رطوبت بالا خود نیازمند یک سیستم تهویه ی مناسب میباشد تا نم و رطوبت بالا را از محیط خارج کند. وقتی فن و هواکش مناسب نداشته باشیم، بخار محیط کمکم پس از سرد شدن بر روی کاشی و سرامیک مینشیند و آرام آرام زمینه ی فرسودگی بنا را فراهم میکند.

ترکیدگی لوله فاضلاب و تاثیر آن در رفع نم حمام

در صورتی که نشت آب ناشی از لوله های فاضلاب باشد، در زمان نشت این آبریزی به وضوح دیده میشود. در ضمن این نوع نشتی اغلب در سقف سرویس بهداشتی و حمام رخ میدهد.
از دیگر خدمات شرکت خدمات پارسیان می توان به موارد زیر اشاره کرد
رفع نم حمام با دستگاه
رفع ترکیدگی لوله با دستگاه
خدمات باسازی ساختمان

جهت دریافت خدمات ساختمانی از شرکت خدمات پارسیان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چند سوال متدوال در مورد در مورد ازبین بردن نم و رطوبت

چگونه رطوبت اتاق را بگیریم؟

از فن برای تازه نگه داشتن هوای خانه استفاده کنید
دوش خنک تر و کوتاه تر بگیرید
از خشک کردن لباس ها در محیط داخلی ساختمان پرهیز کنید
گیاهان را به مکانی ببرید که از تهویه مناسب برخوردار باشد
منابع رطوبتی را تشخیص دهید

بیشتر بخوانید
چطور بوی نم اتاق را از بین ببریم؟

راه‌های از بین بردن بوی نم و رطوبت در خانه:
رفع بو با لیموترش
رفع رطوبت با جوش‌شیرین
سرکه سفید
رفع بوی رطوبت با دارچین
تهویه مناسب

بیشتر بخوانید
روش رفع نم و رطوبت سرویس بهداشتی؟

1. ریختن دوغاب و پودر سنگ و سیمان سفید روی کاشی کف.
2- با نم دیوار چه کار باید کرد؟ اول باید ، علت نم دیوار را تشخیص داد ، اگر ایراد از بند کشی باشد ، راه حل آن ساده تر از بقیه موارد است.
3- رفع نم و رطوبت دیوار چقدر هزینه دارد؟ اگر علت بندکشی باشد ، با کمتر از 100 هزار تومان می توان مسئله را حل کرد. اما اگر علت آن لوله و ایزوگام باشد ، نهایتا تا 1 میلیون تومان هزینه خواهد داشت.
4- آیا برای رفع نم و رطوبت دیوار، بهتر نیست اول بند کشی کاشی ها را مجددا آنجام دهیم؟ آیا استفاده از مواد بندکشی مخصوص کاشی می تواند مفید باشد؟ اگر علت نم و رطوبت دیوار، فقط بندکشی باشد ، این راه حل می تواند مفید باشد ، در غیر اینصورت ، بندکشی و مواد پلیمری برای بند کشی ، مشکل را حل نمی کند.

بیشتر بخوانید