رفع نم حمام با دستگاه های پیشرفته

رفع نم حمام با دستگاه

رفع نم حمام با دستگاه های پیشرفته

رفع نم حمام با دستگاه

ساختمان ها به مرور زمان دچار فرسودگی می شوند. برای جلوگیری از این فرسودگی نیاز به استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد داریم.از مکان های مهم در فرسودگی ساختمان میتوان به حمام اشاره کرد. زیرا حمام به دلیل رطوبت زیاد، دائم در تماس با آب میباشد که همین امر سبب فرسودگی مصالح، لوله ها و.. میشود.رفع نم حمام با دستگاه  باید توسط یک تیم مجرب و حرفه ای انجام شود.

رفع نم حمام با دستگاه

از مهم ترین مشکلات ساختمانی نیز میتوان به نشت آب به زیر سطح ساختمان اشاره کرد که علت اصلی آن ترکیدگی لوله و نشت آب به سایر قسمت های ساختمان میباشد. اگر بخواهیم مهم ترین عوامل موثر در رفع نم حمام با دستگاه را نام ببریم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • شستن دیوارها به وسیله ی آب
  • عدم لوله کشی مناسب
  • بندکشی غیر اصولی سرامیک و کاشی ها
  • امکان وجود مشکل در تاسیسات فاضلاب ( حمام، سرویس بهداتشنی، آشپزخانه و…)
  • لوله کشی نامناسب و وجود نقص فنی در اتصال لوله ها و همچنین استفاده از تاسیسات نامرغوب
  • و…

رفع نم حمام با دستگاه

از بدترین اتفاقات در منزل هر شخص میتوان به نم زدگی حمام و سرویس بهداشتی اشاره کرد. این اتفاق تلخ با رعایت اصولی که در بالا به برخی از آن ها اشاره کردیم، به راحتی قابل پیشگیری هستند.در عواملی چون بند کشی نامناسب سرامیک و کاشی، گاهی اوقات باید کلیه کاشی ها و یا سرامیک ها برداشته شود، سپس عایق کاری انجام شود.
برای تشخیص درست و به موقع میتوانید با تکنسین های مجرب خدمات پارسیان تماس گرفته و در سریع ترین زمان ممکن، مشکل خود را برطرف نمایید.

در صورتی که مشکل نم، ناشی از ترکیدگی لوله ها و نشت آب به سایر مناطق ساختمان باشد.

سرایت آب به زیرسطح ساختمان، همان چیزی است که باعث نگرانی و اضطراب میشود.اگرچه میتواند نشت آب به سایر مناطق ساختمان ناچیز باشد، اما در صورتی که مدت زمان طولانی ادامه یابد، باعث فرسودگی و سرایت آب به طبقات پایین میشود.

رفع نم حمام با دستگاه

هنگام شستن دیوارها دقت نمایید.

تا حد ممکن، از شستن دیوار ها پرهیز نمایید، زیرا در مدت زمان طولانی باعث نم زدگی دیوارها و ساختمان میشود.

تشخیص درست و به موقع نم حمام با دستگاه

تشخیص اینکه رطوبت از چه محلی به سایر مناطق ساختمان نشت کرده است، نیازمند یک تیم با تجربه و به روز میباشد.
ما در خدمات پارسیان از جدیدترین دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله استفاده میکنیم. عدم توجه به ترکیدگی لوله وبرطرف نکردن به موقع آن، میتواند خسارات سنگین و جبران ناپذیری به بار آورد.این خسارات میتواند شامل نم حمام، رطوبت دیوارها، ریزش گچ ساختمان، ایجاد بوی نامطبوع نم و… باشد. متخصصین خدمات پارسیان با دقت محل نم زدگی را بررسی کرده و در صورت مشکل جزئی، آن را با عایق بندی برطرف مینمایند.

رفع نم حمام با دستگاه

ایراد در عایق بندی، ایزوگام و قیرگونی در رفع نم حمام

گاهی نم حمام و رطوبت موجود به دلیل عدم عایق بندی صحیح در سقف و کف سرویس بهداشتی و حمام میباشد که کمتر کسی متوجه این موضوع است. اگر همین امر ساده به درستی تشخیص داده نشود، در آخر نه تنها باعث رفع نم حمام با دستگاه نمیشود بلکه هزینه های سنگینی به اهالی ساختمان تحمیل میکند.

نم و ترکیدگی لوله

این امکان وجود دارد که حتی ترکیدگی لوله در ساختمان شما اتفاق نیفتاده باشد، اما به وسیله ی نشت آبی که از ساختمان های مجاور و همسایگان رخ داده است، سازه ی شما دچار رطوبت و نم زدگی شده باشد.

نبود تهویه ی مناسب در حمام و سرویس بهداشتی

همان طور که اطلاع دارید، میزان رطوبت در محیط هایی مانند حمام و توالت بسیار بالاست. این رطوبت بالا خود نیازمند یک سیستم تهویه ی مناسب میباشد تا نم و رطوبت بالا را از محیط خارج کند. وقتی فن و هواکش مناسب نداشته باشیم، بخار محیط کمکم پس از سرد شدن بر روی کاشی و سرامیک مینشیند و آرام آرام زمینه ی فرسودگی بنا را فراهم میکند.

ترکیدگی لوله فاضلاب در رفع نم حمام

در صورتی که نشت آب ناشی از لوله های فاضلاب باشد، در زمان نشت این آبریزی به وضوح دیده میشود. در ضمن این نوع نشتی اغلب در سقف سرویس بهداشتی و حمام رخ میدهد.

از دیگر خدمات شرکت خدمات پارسیان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رفع نم حمام با دستگاه
رفع ترکیدگی لوله با دستگاه
خدمات باسازی ساختمان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *