خدمات بازسازی آپارتمان

خدمات بازسازی آپارتمان

خدمات بازسازی آپارتمان

خدمات بازسازی آپارتمان

خدمات بازسازی آپارتمان پارسیان

هزینه ی خدمات بازسازی آپارتمان در خدمات پارسیان چگونه محاسبه میشود؟
برای برآورد هزینه ی تعمیرات آپارتمان، کافی است با تیم پشتیبانی خدمات پارسیان تماس گرفته و کارشناسان ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد.

خدمات بازسازی ساختمان

بازسازی آپارتمان یعنی چه؟

در واقع هیچ تفاوتی نیست که واحد شما آپارتمان، ویلایی، اداری، تجاری و … است. برای شروع تعمیرات شما نیاز به یک سری مراحل پیگیری دارید و در ادامه عملیات نوسازی واحد شما آغاز میشود.

مرحله اول : تعیین کنید که چرا میخواهید آپارتمان خود را بازسازی کنید؟

گاهی خدمات بازسازی آپارتمان، فقط برای تغییر در دکوراسیون داخلی اتفاق می افتد و بعضی مواقع به دلیل فرسودگی بنا، مجبور به بازسازی هستیم. در هر دو حالت باید مشخص شود، کدام نواحی از ساختمان نیاز به نوسازی دارد تا بر اساس آن برآورد هزینه و میزان مصالح مورد نیاز تعیین شود.

مرحله دوم: تعیین بودجه ی لازم برای بازسازی آپارتمان

وقتی هدف از بازسازی آپارتمان مشخص شد، باید میزان هزینه ی کامل تعمیرات بنا، تمامی مصالح مورد نیاز و مدت زمان انجام پروژه بررسی شود.

مرحله سوم : انتخاب یک شرکت مهندسی با تجربه در حوزه ی خدمات ساختمانی

انتخاب یک شخص و یا شرکت خبره در حوزه ی خدمات ساختمانی میتواند از مهم ترین دلایل در پیشرفت پروژه ی ما باشد. این کار تنها با یک جستجو در اینترنت میتوان برترین شرکت های نوسازی آپارتمان مانند شرکت خدمات ساختمانی پارسیان را یافت.
یک نکته ی بسیار مهم در انتخاب این نوع شرکت ها، عقد قرارداد رسمی است. زیرا با داشتن قرارداد این اطمینان به هر دو طرف داده میشود تا با خیالی آسوده پروژه ی خود را شروع کنند.

parsian

مرحله چهارم : اخذ مجوز های لازم جهت بازسازی

فرایند مرمت ساختمان باید طبق قوانین و مقررات بازسازی ساختمان انجام شود. در صورتی که میخواهید کلیه ی کارها را به یک پیمانکار مجرب بسپارید. میتوانید حتی اخذ مجوزهای مربوطه را به ایشان محول کنید. طبق قوانین و مقررات بازسازی ساختمان اموری مانند کارهای زیر نیازمند اخذ مجوز از شهرداری میباشد:

  • کاشی کاری دیوار
  • رنگ کاری و سفیدکاری بنا
  • تغییر کف پوش ها
  • تعمیر و یا بازسازی نمای ساختمان
  • حفاری چاه و تخلیه ی آن
  • نصب و تعمیر در و پنجره ی سازه
  • لوله کشی آب و فاضلاب، گاز و شوفاژ
  • نوسازی دیوار های حیاط، پارکینگ و پشت بام

مرحله پنجم : تخریب اولیه

در تخریب اصولی یک ساختمان باید نکاتی مانند وجود کابل های برق و قرارداشتن لوله های گاز مورد توجه قرار گیرد. همچنین وجود تاسیسات زیرسطحی در سازه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که تنها با یک اشتباه ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد.

رفع نم لوله و تشخیص ترکیدگی

مرحله ی پایانی در خدمات بازسازی آپارتمان: آغاز بازسازی ساختمان، طبق نقشه ی از قبل طراحی شده (که به تایید کارفرما و شرکت مربوطه رسیده) ساخته میشود. نکته ای که در این مرحله باید به دقت بررسی شود، اجرای دقیق طرح موردنظر میباشد تا از هدررفت هزینه و زمان جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *