رفع نم دیوار بدون تخریب

رفع ترکیدگی لوله با دستگاه

رفع نم دیوار بدون تخریب

رفع نم دیوار بدون تخریب : دیوار حیاط و دیوار پارکینگ ها به مرور زمان و در اثر برخورد دائم با آب دچار فرسودگی میگردد. راه حل جلوگیری از آن، سپردن خدمات بازسازی دیوار به یک تیم تخصصی و با تجربه است. همچنین استفاده از مصالح ساختمانی درجه یک نیز تاثیر بسزایی در رشد طول عمر دیوار ها در برابر آسیب ها دارد. خدمات نگهداری از ساختمان شامل تعمیر عیوب و رفع خرابی ها در بنا است. ترمیم آسیب های ساختمان اغلب با کنده کاری و تخریب همراه است به خصوص وقتی صحبت از نم ساختمان باشد. نم و رطوبت یک مشکل جدی است که تنها مخصوص سقف و بام خانه ها نیست.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

رفع نم ساختمان

در کل ساختمان ها هر چند سال یک بار دچار این عوارض میگردند. علت آن هم عدم کیفیت مصالح ساختمانی و عدم بهره گیری از شرکت خدمات ساختمانی مجرب میباشد. حالت عادی نباید در هیچ قسمت از بنا نم و رطوبت دیده شود. در اغلب موارد با بالا رفتن سن بنا و وجود خرابی در سیستم لوله کشی، نم و رطوبت در ساختمان دیده می شود ولی بسیاری از ساختمان های نوساز هم با این مشکل روبرو هستند. رفع نم دیوار بدون تخریب کار یک تیم حرفه ای است که توانایی انجام این کار را داشته باشد.

خدمات بازسازی ساختمان

 

ترک یا شکستگی لوله ها و تاثیر آن در رفع نم دیوار بدون تخریب

لوله های فرسوده و اسیب دیده آب بیشترین سهم را در تولید نم دارند. رفع نم و رطوبت دیوار پس از تعویض لوله های آسیب دیده انجام می شود. پس از تماس با شرکت خدماتی پارسیان و درخواست خدمات رفع نم فوری می توانید از خدمات رفع نم دیوار بدون تخریب استفاده کنید. در این صورت با استفاده از دستگاه های نشت یاب محل ترک لوله مشخص می شود و تکنیسین لوله کش می تواند همان قسمت را اصلاح کند. به این ترتیب با کمترین میزان خرابی مشکل نم و رطوبت به طور کامل حل می شود.

تاثیر نشتی لوله های فاضلاب

سرویس حمام و توالت پر از لوله های فاضلاب است. این لوله ها به مرور دچار مشکل می شوند و نم حمام و توالت را به وجود می آورند. نم سرویس های بهداشتی برای طبقات زیر مشکل ایجاد می کند و این در حالی است که شاید اصلا داخل ساختمان هیچ ردی از نم دیده نشود.خدمات بازسازی ساختمان

رفع نم و رطوبت بدون تخریب

برای اینکه نشتی توالت و حمام از بین برود باید درز های سرامیک و کاشی را در چند مرحله با ترکیب سیمان سفید و نانو عایق رطوبتی پر کنید. این کار از لق شدن سرامیک کف و کاشی دیوار و و نفوذ آب به لایه های زیرین کاملا جلوگیری می‌کند و مکانی کاملا آب بندی شده ایجاد می نماید.
به این شیوه که بدون کندن و برداشتن کاشی و سرامیک کف و بدون نیاز به عایق کاری دوباره، زیر سازی انجام می شود، رفع نم و رطوبت بدون تخریب گفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *