رفع نم سرامیک

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

رفع نم سرامیک

رفع نم سرامیک : در رفع نم به طور کلی باید در اولین قدم دلیل آن تشخیص داده شده و سپس مشکل آن رفع گردد.

رفع نم سرامیک حمام

نم و رطوبت همواره از اتفاقات چالش برانگیز در حوزه ی تعمیرات ساختمانی محسوب میشود. نقاطی که بیش از پیش در ارتباط مستقیم با آب و رطوبت قرار دارند، بیشترین آسیب را میبینند. حمام و سرویس بهداشتی از جمله این نقاط هستند. رفع نم سرامیک حمام از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که این امر برطرف نگردد، ممکن است عوارض شدیدی در پی داشته باشد. نشت آب به کف حمام و در ادامه به زیربنای خانه یکی از دلایل مهم برای رفع نم سرامیک حمام محسوب میشود.

رفع نم حمام با دستگاه

علل به وجود آمدن نم و رطوبت سرامیک

نم و رطوبت میتواند بر اثر لوله کشی نامناسب و فرسوده، برطرف نکردن نشتی و ترکیدگی لوله، بندکشی نامناسب کاشی و سرامیک ها، عدم اجرای صحیح کف شور، عایق کاری نامناسب در بخش سرویس بهداشتی و… اتفاق بیافتد.

رفع نم سرامیک توالت

توالت و سرویس بهداشتی به منظور ارتباط مستقیم با رطوبت همواره در معرض آسیب قرار دارد. رفع نم سرامیک توالت به راحتی با کارهایی از قبیل بندکشی مناسب کاشی ها و سرامیک ها، رفع به موقع عیوب و نشتی لوله ها، عایق کاری مناسب و … قابل پیشگیری است.

رفع ترکیدگی لوله با دستگاه

نشت لوله ها در نم سرامیک

اگر مشکل از عیوب لوله ها و ترکیدگی لوله باشد باید هر چه زودتر اقدام به تعمیر ناحیه ی موردنظر کنید. زیرا خسارت این بخش میتواند قابل توجه باشد. سرایت و نشت آب به طبقات پایین تر، نشت آب به زیربنای ساختمان، سرایت آب به خانه های مجاور یا همسایه ها خطرناک میباشد و نیاز به بررسی دقیق و سریع دارد.

زمان و مکان در رفع نم سرامیک

محل رطوبت و نم زدگی باید به طور دقیق مورد ارزیابی قرار گیرد. روش هایی در تشخیص وجود نم تاثیرگذار هستند. مثل ظاهر قسمتی که دچار رطوبت شده، افزایش مبلغ قبض آب، چرخیدن کنتور هنگام بستن تمامی شیرآلات و…

رفع نم حمام با دستگاه

گاهی تمامی این موارد بررسی میشود و هیچ گونه علائمی از نشت و ترکیدگی لوله نمایان نمیشود. اما باز هم روز به روز بر شدت رطوبت افزوده میگردد. دلیل آن هم نشت رطوبت از ساختمان مجاور و همسایه ها میباشد. این کار به همکاری بین طرفین نیاز دارد تا هر چه زودتر منجر به رفع نم و رطوبت گزدد. در صورتی که رطوبت باران سبب نم زدگی گردد باید آب موجود در سقف جمع آوری گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *