تعمیر کف سرویس بهداشتی

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تعمیر کف سرویس بهداشتی

تعمیر کف سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی از مکان هایی که بیشترین تعمیرات در منزل را به خود اختصاص میدهند. دلایلی مانند ارتباط مستقیم با رطوبت، استفاده ی بیشتر از آن نسبت به سایر نقاط منزل و… سبب تعمیر کف سرویس بهداشتی میباشد.سرویس های بهداشتی بعلت عوامل و دلایل مختلفی نیاز به بازسازی و نوسازی داشته و بیشترین هزینه های تعمیرات داخلی به تعمیرات و نگهداری ساختمان و به نوسازی و بازسازی سرویس ها تعلق دارد. صفر تا صد تعمیر و بازسازی سرویسهای بهداشتی توسط اکیپ مجرب و متخصص انجام و بصورت رسمی ضمانت میشود.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

بازسازی سرویس بهداشتی باید به یک تیم متخصص و خبره سپرده شود تا از خسارات احتمالی جلوگیری گردد. مراحل و لیست استاندارد بازسازی سرویس‌های بهداشتی بر حسب ابعاد و مساحت داخلی:

۱-تخریب و جمع کردن کف تا کف اصلی سرویس و کاشی های دیوار و بازکردن وسایل داخل سرویس‌ها بازکردن وسایل داخلی سرویس های بهداشتی

۲-جمع اوری و حمل نخاله ها و پسماندهای حاصل از کار

۳-لوله کشی آب و فاضلاب با تست اتصالات و  آب بندی لوله

۴-کف سازی اولیه و بتن کف و اماده کردن زیرسازی

۵-عایق کاری و ایزولاسیون کف و دیوار(روی زیرسازی کاملا خشک و فیکس)

۶-کاشی کاری دیوار و بندکشی انها و لبه گیری در صورت نیاز

عایق کاری در تعمیر کف سرویس بهداشتی
عایق کاری مناسب نقش بسزایی در طول عمر و دوام کف سرویس بهداشتی دارد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

سرویس بهداشتی و حمام از مهمترین قسمت های منزل می باشد که تعویض کف و نصب کاشی دیوار نقش زیادی در تغییر ظاهر آنها دارد. اگر از کفپوش های قدیمی و یا کاشی های شکسته استفاده می کنید که متاسفانه جذب کثیفی این موارد بسیار بالا می باشد، می توانید با تعویض کف و یا نصب کاشی های جدید محیط اطراف خود را زیباتر کنید و با عوض کردن کف یا نصب کاشی جدید از آلوده شدن محیط نیز جلوگیری کنید.

لازم است بدانید استفاده از کفپوش سرامیکی بهترین انتخاب برای سرویس های بهداشتی می باشد به دلیل اینکه شستشوی این کفپوش ها راحت تر و طول عمر بیشتری دارد. همچنین اگر سرویس بهداشتی منزل شما شیب دار است استفاده از سرامیک با سایز کوچک و متوسط گزینه ای مناسب برای سرویس بهداشتی منزل می باشد.

رفع نم حمام با دستگاه

تعویض کف توالت و حمام

تعمیرات کف  سرویس بهداشتی و حمام نیز بسیار در نوسازی منزل موثر می باشد. تعویض کف حمام نسبت به تعویض کف توالت آسان تر می باشد. برای تعویض سرامیک در حمام ابتدا با چکش و سوراخ کن دوغاب اطراف کاشی ها را کنده و به این ترتیب کاشی ها لق می شوند سپس از چکش و قلم درز برای جدا کردن هر دانه از کاشی ها استفاده می شود.

بعد از آن تعویض کاشی را انجام داده و برای صاف نمودن زیر کاشی ها از ماله دندانه دار و کاردک استفاده می شود تا تعویض کف بدرستی انجام گردد. و در انتهای تعمیر کف حتما بایستی یک شیب ملایم به سمت راه آب داد تا آب جاری شده در کف حمام راکد باقی نماند و باعث نم زدگی نگردد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *