کارشناس ترکیدگی لوله

خدمات بازسازی ساختمان

کارشناس ترکیدگی لوله

مهم ترین دلیلی که باعث نم و رطوبت در ساختمان میشود، ترکیدگی لوله و نشت آب به سایر مناطق میباشد. رفع این ترکیدگی لوله با دستگاه قابل انجام میباشد. اما تشخیص به موقع نیازمند کارشناس ترکیدگی لوله با سابقه و تجربه ی درخشان است. تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نشتی در آن بدون تخریب و با دقت بالا از خدمات تخصصی خدمات پارسیان می باشد .چنان چه تشخیص ترکیدگی لوله در زمان مناسب انجام شود آسیب های ناشی از نشتی لوله اب و فاضلاب به شدت کاهش پیدا می کند.

کارشناس ترکیدگی لوله

 

آیا بین هزینه کارشناس ترکیدگی لوله با دستگاه و بدون دستگاه تفاوتی وجود دارد؟

طبیعتا میزان هزینه ی دریافتی کارشناس ترکیدگی لوله با دستگاه بیشتر از کارشناس ترکیدکی لوله بدون دستگاه است. زیرا هزینه های استفاده از دستگاه ها به مراتب سنگین تر میباشد. در عوض سرعت و عملکرد بهتری در پیشرفت کار حاصل میگردد.رفع نم حمام با دستگاه

 

عملکرد دستگاه و کارشناس ترکیدگی لوله

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله و نشتی آب با استفاده از امواج فراصوت می توانند محل دقیق نشتی و ترکیدگی را تشخیص دهند.کار با این دستگاه به دلیل پیچیدگی نیاز به تخصص و دانش فنی دارد که خدمات ساختمانی پارسیان با برخورداری از افراد متخصص می تواند خدمات برتر در اختیار شما عزیزان قرار دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست کارشناس خدمات ساختمانی با شماره های تماس ما در ارتباط باشید.

مشخص نبودن محل تقریبی بروز نشت آب:

در برخی موارد تنها مسئله ای که نشان از نیاز شما به استفاده از خدمات تشخیص ترکیدگی لوله دارد، بالا بودن میزان قبض شما می باشد، اما هیچ رد و نشانه ای در سقف و دیواره ها در خصوص محل تخمینی ترکیدگی لوله ها نیست. به احتمال فراوان محل بروز نشت آب، در کف ساختمان بوده و در این حالت شما نشت یاب حرفه ای تری نیاز دارید تا با بهره گیری از تجربیات خودش و تخمین محل عبور لوله ها و اتصالات آن، نسبت به پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله اقدام نماید.

 

خدمات بازسازی ساختمان

 

روش کار دستگاه و کارشناس ترکیدگی لوله

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله انواع مختلفی دارد که می توان به مدل های حرارتی که عملکرد آنها بر مبنای حرارت است و مدل هایی که بر اساس امواج کار می کنند، اشاره کرد.
نحوه کار دستگاه حرارتی به این شکل است که این سیستم به دلیل دارا بودن فیلترهای حرارتی امکان تشخیص نشتی لوله های آب، پکیج، لوله های موتورخانه و… را به راحتی از پشت سطوح و دیوار فراهم می کند.

نوع دیگر این دستگاه ها، مادون قرمز تشخیص ترکیدگی لوله می باشند که به آنها فراسرخ نیز می گویند. از این نوع بیشتر برای نشت یابی لوله در اعماق استفاده می کنند که روش عملکرد آن به این صورت است که دستگاه به وسیله فرستنده و گیرنده ای که در درون آن قرار داده شده است، امواج را ارسال و بازخورد را دریافت می کند بدین ترتیب محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله بدون هیچ گونه تخریبی مشخص می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *