دستگاه تشخیص لوله آب

دستگاه تشخیص لوله آب

دستگاه تشخیص لوله آب

دستگاه تشخیص لوله آب امروزه نقش بسزایی در خدمات ساختمانی و بخصوص تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ایفا میکند. شاید در سالیان گذشته ترکیدگی لوله های ساختمان یک معظل بزرگ به شمار میرفت. چرا که تمامی افراد و اعضای خانواده درگیر این اتفاق میشدند. پیشرفت های صورت گرفته در تجهیزات خدمات ساختمانی تحولی عظیم در این حرفه ایجاد کرد تا دیگر نگران خدمات ساختمانی و عوارض ناشی از آن نباشیم.
در صورتی که امکان تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نباشد مجبور به تخریب نقاطی که احتمال میرود نشتی از آنجا سرایت کند، هستیم. در اکثر مواقع نیازی به دستگاه برای تشخیص ترکیدگی نیست. چرا که آن قدر محل ترکیدگی دچار نم، رطوبت و گاهی ریزش شده است که نیازی به دستگاه نمیباشد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه|تشخیص ترکیدگی لوله

هزینه دستگاه تشخیص لوله آب

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نسبت به محل و وسعت ترکیدگی متفاوت میباشد. در صورت درخواست شما مبنی بر دریافت خدمات از شرکت خدمات ساختمانی پارسیان و درخواست کارشناس، متخصصین ما به محل اعزام میشوند تا جزئیات را از نزدیک مشاهده نمایند و هزینه را به شما اعلام مینمایند.

شیوه دستگاه تشخیص لوله آب

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه هایی صورت میگیرد که قدرت تشخیص آنها بسیار بالاست. ایت دستگاه ها در انواع متفاوتی در بازار وجود دارد که هر کدام از راه های مختلفی به این امر دست می یابند. فواید استفاده از این دستگاه ها را میتوان در کاهش زمان و هزینه ها دانست.
در نگاه اول شاید با استفاده از دستگاه ها فکر کنید هزینه ای مازاد پرداخت مینمایید. در صورتی که این گونه نیست. چرا که در روش سنتی ما مجبور به تخریب چندین نفطه ی احتمالی هستیم که خود نیازمند صرف هزینه های بیشتر برای جابه جایی نخاله های تخریب شده و همچنین اتلاف وقت برای پیدا کردن محل نشتی میباشد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
دلایل استفاده از دستگاه تشخیص لوله آب

در صورتی که ساختمان شما تازه ساخت یا قدیمی باشد امکان ترکیدگی لوله و نشت آب به سایر نقاط ساختمان فراهم میباشد. زیرا ترکیدگی لوله به عوامل متعددی بستگی دارد که در اینجا به برخی از مهم ترین آن اشاره میکنیم:

وجود نقص در لوله های چندلایه و پولیکا

امکان گرفتگی ور لوله ها و فرسوده شدن آن ها در گذر زمان

امکان ایرادات تاسیساتی (به کارگیری از تجهیزات بی کیفیت، آب بندی غلط و…)

قرار گرفتن لوله های فلزی در فضایی مرطوب

قرار دادن لوله های فلزی که از یک جنس نیستند، در کنار یکدیگر که سبب واکنش شیمیایی میگردد. همین امر به مرور زمان باعث ترکیدگی لوله میشود.

عدم‌ عایق بندی درست که سبب انبساط و انقباض متعدد لوله ها میشود.

کاهش و افزایش ناگهانی فشار آب که جزء عوامل مهم در نشت آب به حساب می آید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه|تشخیص ترکیدگی لوله

انواع دستگاه تشخیص لوله آب

معمولا دستگاه هایی که مخصوص تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه هستند، با توجه به امکانات خود قیمت های متفاوتی دارند که در انواع مختلفی به بازار عرضه میگردد:

دستگاه نشت یاب آکوستیک

دستگاه نشت یاب دیجیتالی

دستگاه نشت یاب رادیویی

دستگاه نشت یاب آکوستیک عقربه ای

این دستگاه ها در کشور های خارجی و همچنین کشور خودمان تولید میشود.

کار با دستگاه تشخیص لوله آب

با ترکیدگی لوله در ساختمان همه سعی میکنند هر چه زودتر مشکل را حل کنند. اما گاهی با روش های خانگی و استفاده از دستگاه های ترکیدگی لوله به وسیله ی شخص مبتدی سبب خسارات جبران ناپذیری میشویم.
از دیگر امکانات دستگاه تشخیص لوله آب میتوان به نفوذ آن ها در عمق بالغ بر ۲ متر اشاره کرد که به طور دقیق محل مورد نظر را تشخیص میدهد.

تیم خدمات ساختمانی پارسیان همه روزه آماده ی خدمت رسانی به هم وطنان عزیز میباشد. کافی است با شماره تماس های ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را رفع نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *